FEDERACIÓ - Competicions natacio.cat. Setmana del 1 al 7 de maig de 2017

Data publicacio
Secció
Foto
Loga natacio CAT
Body

A continuació trobaràs una informació relacionada amb les competicions més rellevants pels propers dies, del 1 al 7 de maig de 2017. 

 

AGENDA SETMANAL - 1 al 7 de maig 2017

 

 

 

NATACIÓ

COPA D'ESPANYA DE CLUBS DE NATACIÓ

Del divendres 5 al diumenge 7 de maig de 2017

Seus: --Divisió d'Honor i 1a Divisió - CN Santa Olaya (Gijón)

          --2a Divisió - CN Mataró (Mataró platja, Piscina Joan Serra)

Més informació clicka en els següents enllaços:

          Divisó Honor 1a Divisió  -  2a Divisió

 

TORNEIG INTERNACIONAL JÚNIOR-INFANTIL ENERGY STANDARD CUP

Dissabte 6 i diumenge 7 de maig de 2017

Lloc: Lignano (Itàlia)

Convocatòria selecció espanyola clicka aquí

 

 

WATERPOLO MASCULÍ

PLAY-OFF LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP MASC. - 1/4 de Final

Dimarts 2 de maig de 2017 - 1r partit:

-Eliminatòria 2:   18:00h  Astralpool CN Sabadell - Real Canoe NC

-Eliminatòria 3:   20:45h  CN Terrassa - CN Sant Andreu

 

Dimecres 3 de maig de 2017 - 2n partit:

-Eliminatòria 1:   20:45h  CE Mediterrani - CN At-Barceloneta

 

Dimecres 3 de maig de 2017 - 3r partit:

-Eliminatòria 4:   17:00h  Quadis CN Mataró - CN Barcelona

 

Dijous 4 de maig de 2017 - 2n partit:

-Eliminatòria 2:   13:30h  Real Canoe NC - Astralpool CN Sabadell

-Eliminatòria 3:   20:45h  CN Sant Andreu - CN Terrassa

 

Divendres 5 de maig de 2017 - 3r partit si és necessari:

-Eliminatòria 1:   20:45h  CN At-Barceloneta - CE Mediterrani

 

Dissabte 6 de maig de 2017 - 3r partit si és necessari:

-Eliminatòria 2:   12:45h  Astralpool CN Sabadell - Real Canoe NC

-Eliminatòria 3:   18:00h  CN Terrassa - CN Sant Andreu

Calendari de tots els partits clicka aquí

 

COPA FEDERACIÓ WP MASC. FCN - 1a Fase, 1r partit

Partits Grup A:

Dijous 4/5:   20:45h  CN Catalunya - CN Poble Nou

Divendres 5/5:   20:45h  CN Premià - CN Sant Feliu

Partits Grup B:

Dimecres 3/5:   20:45h  CN Rubí - CN Granollers A

Dissabte 6/5:   18:00h  CN Molins de Rei - CN L'Hospitalet

Calendari de tots els partits clicka aquí

 

 

WATERPOLO FEMENÍ

PLAY-OFF LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP FEM. - Semifinals

Dimecres 3 de maig de 2017 - 1r partit:

-Eliminatòria 1:   17:00h  Astralpool CN Sabadell - CN Madrid Moscardó

-Eliminatòria 2:   18:30h  La Sirena CN Mataró - CN Sant Andreu

 

Dissabte 6 de maig de 2017 - 2n partit:

-Eliminatòria 1:   15:00h  CN Madrid Moscardó - Astralpool CN Sabadell

-Eliminatòria 2:   18:00h  CN Sant Andreu - La Sirena CN Mataró

 

Diumenge 7 i dilluns 8 de maig de 2017 - 3r partit si és necessari:

-Eliminatòria 1 (7/5):   12:00h  Astralpool CN Sabadell - CN Madrid Moscardó

-Eliminatòria 2 (8/5):   18:30h  La Sirena CN Mataró - CN Sant Andreu

Calendari de tots els partits clicka aquí

 

COPA FEDERACIÓ WP FEM. FCN - 1a Fase, 1r partit

Dissabte 6 de maig de 2017

Horaris partits:

12:00h  CN Catalunya - CN Granollers

17:30h  CN Sant Feliu - CE Mediterrani

19:45h  CN Rubí - AE Santa Eulàlia

Calendari de tots els partits clicka aquí

 

 

SINCRONITZADA

LLIGA DE FIGURES 4a JORNADA JR-INF I 3a JORNADA ALEVINA

Divendres 5 i dissabte 6 de maig de 2017

Lloc: Residència Blume d'Esplugues de Llobregat

Horaris: -Categoria Junior: Dv. 5/5  18:30h

              -Categoria Infantil: Dss. 6/5  09:00h

              -Categoria Alevina: Dss. 6/5  11:45h

Més informació clicka aquí

 

COPA D'EUROAP ABSOLUTA

Del divendres 5 al diumenge 7 de maig de 2017

Lloc: Cuneo (Itàlia)

Convocatòria selecció espanyola clicka aquí

 

 

SALTS

COPA D'ESPANYA ABSOLUTA I GRUPS D'EDAT

Del divendres 5 al diumenge 7 de maig de 2017

Lloc: Madrid (Piscina M-86)

Més informació clicka aquí

 

 

 

 

 

Recordeu que a la nostra pàgina web, www.aquatics.cat, podreu seguir les notícies referents a aquestes competicions relacionades, així com també podeu consultar totes les competicions que aquesta Federació organitza cada setmana més totes les notícies relatives al nostre esport.