FEDERACIÓ - Competicions natacio.cat. Setmana del 15 al 21 de novembre de 2021

Data publicacio
Secció
Foto
Agenda setmanal
Body

A continuació trobaràs una informació relacionada amb les competicions més rellevants pels propers dies, del 15 al 21 de novembre de 2021. 

 

AGENDA SETMANAL - 15 al 21 novembre de 2021

 

 

 

 

WATERPOLO MASCULÍ

LEN CHAMPIONS LEAGUE 3r PARTIT RONDA PRELIMINAR WP MASC.

Divendres 19 de novembre de 2021

Lloc:   Tbilisi (Geòrgia)

          Grup A - 19:00h Hora local   (16:00h aquí)   Dinamo Tbilisi (GEO) - ZODIAC CN ATLÈTIC-BARCELONETA

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

8a JORNADA LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP MASC.

Dissabte 20 de novembre de 2021

Lloc:   Clubs

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

--Partit aplaçat d'aquesta jornada:

          Dimarts, 23/11   12:00h   Tenerife Echeyde - CN Atlètic-Barceloneta

 

 

WATERPOLO FEMENÍ

LEN EURO LEAGUE QUALIFICATION ROUND WP FEM.

Del dijous 18 al diumenge 21 de novembre de 2021

--Grup A (Atenes - GRE):   Dynamo Uralochka Zlatoust (RUS) - NC Glyfada (GRE) - CN TERRASSA - SSN Verona (ITA), ASA Tel Aviv (ISR)

--Grup B (Roma - ITA):   FTC-Telekom Budapest (HUN) - Lille UC (FRA) - SIS Roma (ITA) - CE MEDITERRANI - Sirens Malta (MLT) - ZVL 1886 Tetteroo (NED)

--Grup C (Berlin - GER):   Vouliagmeni NC (GRE) - CN MATARO - BVSC-Zuglo (HUN) - Olympic Nice (FRA) - Plebiscito Padova (ITA) - Spandau 04 Berlin (GER)

--Grop D (Porto - POR):   ASTRALPOOL CN SABADELL - Orizzonte Catania (ITA) - Ethnikos Piraeus (GRE) - C.A. Pacense (POR) - SK Olimpia Kosice (SVK)

**Els 3 primers de cada grup passen a la següent ronda - Qualification Round II

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

7a JORNADA LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP FEM.

Dissabte 20 de novembre de 2021

Lloc:   Clubs

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

--Partits aplaçats d'aquest jornada:

          30/11   20:45h   CE Mediterrani - CN Catalunya

           1/12   18:30h   Escuela Waterpolo Zaragoza - CN Terrassa

          19/12   12:00h   Astralpool CN Sabadell - AR Concepción Ciudad Lineal

--Partit avançat d'aquesta jornada (ja jugat):

         10/11   21:15h   CN Rubí   8 - 19   stm CN Mataró

 

 

NATACIÓ ARTÍSTICA

1a JORNADA LLIGA RUTINES TÈCNIQUES JÚNIOR

Divendres 19 de novembre de 2021

Lloc:   Residència Blume d'Esplugues de Llobregat

Horari:   18:00h

Més informació i Resultats clicka aquí

 

2a JORNADA LLIGA FIGURES INFANTIL

Dissabte 20 de novemre de 2021

Lloc:   CN Mataró

Horari:   16:00h

Més informació i Resultats clicka aquí

 

2a JORNADA LLIGA FIGURES ALEVINA

Diumenge 21 de novembre de 2021

Lloc:   CN Mataró

Horari:   15:00h

Més informació i Resultats clicka aquí

 

 

 

 

 

Recordeu que a la nostra pàgina web, www.natacio.cat, podreu seguir les notícies referents a aquestes competicions relacionades, així com també podeu consultar totes les competicions que aquesta Federació organitza cada setmana més totes les notícies relatives al nostre esport.