FEDERACIÓ - Competicions natacio.cat. Setmana del 28 d'octubre al 3 de novembre de 2019

Data publicacio
Secció
Foto
Logo Natació CAT
Body

A continuació trobaràs una informació relacionada amb les competicions més rellevants pels propers dies, del 28 d'octubre al 3 de novembre de 2019. 

 

AGENDA SETMANAL - 28 octubre al 3 novembre de 2019

 

 

 

WATERPOLO MASCULÍ

LEN CHAMPIONS LEAGUE WP MASC. - 3r Partit Ronda Preliminar

Dimarts 29 i dimecres 30 d'octubre de 2019

Llocs: CN ATLÈTIC-BARCELONETA i Budapest (Hongria)

     Grup A - Dm. 29/10   19:15h   ZODIAC CN ATLÈTIC-BARCELONETA - Szolnoki Dozsa (HUN)

     Grup B - Dmc. 30/10   18:15h   FTC Telekom Budapest (HUN) - CN TERRASSA

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

LEN EUROCUP WP MASC. - 1/4 FINAL. Partit Anada

Dimecres 30 d'octubre de 2019

Lloc: Oradea (Romania)

          19:00h (18:00h hora peninsular)   Digi Oradea (ROU) - QUADIS CN MATARÓ

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

6a JORNADA LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP MASC.

Dissabte 2 de novembre de 2019

Lloc: Clubs

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

 

WATERPOLO FEMENÍ

LEN EURO LEAGUE WP FEM. - Ronda Classificatòria I

Del dijous 31 d'octubre al diumenge 3 de novembre de 2019

Lloc: Diferents seus

--GRUP A (Roma - ITA):   SIS Roma (ITA) - Kinef Kirichi (RUS) - Dunaujvaros (HUN) - ZV De Zaan (NED) - Exiles (MLT)

--GRUP B (Budapest - HUN):   CN SANT ANDREU (ESP) - UVSE Budapest (HUN) - Lille (FRA) - ZVL Tetteroo (NED)

--GRUP C (Berlin - GER):   Plebiscito Padova (ITA) - BVSC Zuglo (HUN) - CE MEDITERRANI (ESP) - SG Olympia (SVK) - Spandau04 Berlin (GER)

--GRUP D (Utrecht - NED):   CN MATARÓ (ESP) - Dynamo Uralochka (RUS) - UZSC (NED) - FTC Budapest (HUN)

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

 

**Els tres primers equips de cada grup es classifiquen per la Ronda Classificatòria II.

**Equips ja classificats directament per la Ronda Classificatòria II: CN SABADELL (ESP), Olympiacos Piraeus (GRE), Vouliagmeni NC (GRE), Ekipe Orizzonte (ITA).

 

5a JORNADA LLIGA ESTATAL DIVISIÓ D'HONOR WP FEM.

Dissabte 2 de novembre de 2019

Lloc: Clubs

Calendari de partits i Resultats clicka aquí

--Partits aplaçats d'aquesta jornada:

          Dimecres, 06/11   20:45h   CN Rubí - CE Mediterrani

          Dijous, 07/11   19:30h   Astralpool CN Sabadell - CN Mataró

 

--Recordatori partit aplaçat 2a jornada (12-10-19):

          Diumenge, 03/11   12:45h   CN Catalunya - C.D.N. Boadilla

Resultats partits 2a jornada clicka aquí

 

--Recordatori partit aplaçat 4a jornada (26-10-19):

          Dimecres, 30/10   20:45h   CN Sant Feliu - CN Catalunya

Resultats partits 4a jornada clicka aquí

 

 

 

 

 

Recordeu que a la nostra pàgina web, www.natacio.cat, podreu seguir les notícies referents a aquestes competicions relacionades, així com també podeu consultar totes les competicions que aquesta Federació organitza cada setmana més totes les notícies relatives al nostre esport.