Temporada 2019 - 2020 - Competicion No Catalana

Primera División Masculina 19-20 - Primera División Masculina 19-20

JORNADA 1
Data Lloc Local Visitant
05/10/2019 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 12 - 7 C.N. CABALLA +info
05/10/2019 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 11 - 11 C.D. WATERPOLO MALAGA +info
05/10/2019 18:15 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 19 - 8 C.N. HELIOS +info
05/10/2019 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 11 - 12 C.N. SAN FELIU M +info

JORNADA 2
Data Lloc Local Visitant
12/10/2019 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 11 - 6 C.N. RUBI M +info
13/10/2019 10:15 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 8 - 8 U.E. HORTA +info

Data Lloc Tipus Local Visitant

JORNADA 4
Data Lloc Local Visitant
26/10/2019 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 6 - 10 U.E. HORTA +info

JORNADA 5
Data Lloc Local Visitant
09/11/2019 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 9 - 15 C.N. RUBI M +info
09/11/2019 18:00 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC 3 - 8 C.N. SAN FELIU M +info
09/11/2019 18:15 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 15 - 10 A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL +info

JORNADA 6
Data Lloc Local Visitant
15/11/2019 20:30 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC 13 - 7 C.N. CABALLA +info
16/11/2019 15:45 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 9 - 8 C.N. CABALLA +info
16/11/2019 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 16 - 11 C.N. HELIOS +info
16/11/2019 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 9 - 10 C.N. SAN FELIU M +info
16/11/2019 18:45 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 11 - 13 C.N. PREMIA +info

JORNADA 7
Data Lloc Local Visitant
23/11/2019 18:00 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC 8 - 10 C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info
23/11/2019 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 19 - 14 C.N. GRANOLLERS +info

JORNADA 8
Data Lloc Local Visitant
30/11/2019 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 8 - 9 C.N. HELIOS +info
30/11/2019 13:45 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 15 - 9 CLARET ASKARTZA +info
30/11/2019 15:20 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 15 - 14 C.D. WATERPOLO MALAGA +info
30/11/2019 16:15 Granollers, Cn - P1 - 25M Coberta C.N. GRANOLLERS 11 - 12 C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info

JORNADA 9
Data Lloc Local Visitant
06/12/2019 12:45 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC 9 - 11 C.N. GRANOLLERS +info
14/12/2019 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 12 - 5 A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL +info
14/12/2019 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 10 - 10 C.N. PREMIA +info

JORNADA 10
Data Lloc Local Visitant
21/12/2019 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 7 - 12 C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info
21/12/2019 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 12 - 11 C.N. MONTJUIC +info
21/12/2019 18:15 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 11 - 9 C.N. LA LATINA-JARA +info

JORNADA 11
Data Lloc Local Visitant
10/01/2020 20:30 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 16 - 14 C.N. CABALLA +info
11/01/2020 15:00 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 16 - 9 CLARET ASKARTZA +info
11/01/2020 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 10 - 12 C.N. PREMIA +info
11/01/2020 18:00 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC - A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL +info
11/01/2020 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 16 - 11 U.E. HORTA +info

JORNADA 12
Data Lloc Local Visitant
18/01/2020 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 13 - 10 A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL +info
18/01/2020 15:00 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 10 - 7 C.D. WATERPOLO MALAGA +info
18/01/2020 18:15 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 12 - 7 C.N. MONTJUIC +info

JORNADA 13
Data Lloc Local Visitant
25/01/2020 12:55 Premia, Cn C.N. MONTJUIC 12 - 16 C.N. PREMIA +info
25/01/2020 13:30 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 11 - 5 C.D. WATERPOLO MALAGA +info
25/01/2020 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 11 - 11 CLARET ASKARTZA +info
25/01/2020 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 11 - 2 C.N. HELIOS +info
01/02/2020 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 13 - 8 C.N. LA LATINA-JARA +info
01/02/2020 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 9 - 7 C.N. RUBI M +info

Data Lloc Tipus Local Visitant

JORNADA 15
Data Lloc Local Visitant
08/02/2020 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 16 - 14 CLARET ASKARTZA +info
08/02/2020 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 13 - 6 C.N. LA LATINA-JARA +info
08/02/2020 18:45 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 10 - 10 C.N. SAN FELIU M +info
19/02/2020 20:45 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 10 - 10 C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info

JORNADA 16
Data Lloc Local Visitant
15/02/2020 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 15 - 13 U.E. HORTA +info
26/02/2020 20:45 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS 8 - 7 C.N. RUBI M +info

JORNADA 17
Data Lloc Local Visitant
22/02/2020 12:45 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC 10 - 6 CLARET ASKARTZA +info
22/02/2020 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 11 - 13 C.N. LA LATINA-JARA +info
22/02/2020 15:20 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 16 - 7 A.R. CONCEPCION CIUDAD LINEAL +info
29/02/2020 14:00 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 16 - 15 C.N. GRANOLLERS +info

JORNADA 18
Data Lloc Local Visitant
07/03/2020 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA 14 - 8 C.N. HELIOS +info
07/03/2020 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 13 - 12 C.N. PREMIA +info
07/03/2020 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 11 - 8 C.N. MONTJUIC +info

JORNADA 19
Data Lloc Local Visitant
14/03/2020 16:30 Montjuic, Cn - Zona Esportiva C.N. MONTJUIC - C.D. WATERPOLO MALAGA +info
14/03/2020 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M - C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info
17/03/2020 21:00 Premia, Cn C.N. PREMIA - U.E. HORTA +info

JORNADA 20
Data Lloc Local Visitant
21/03/2020 14:00 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA - C.N. CABALLA +info
21/03/2020 15:20 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M - CLARET ASKARTZA +info
21/03/2020 16:15 Granollers, Cn - P4 - 50M Descoberta C.N. GRANOLLERS - C.N. SAN FELIU M +info
21/03/2020 18:00 Molins De Rei, Cn C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA - C.N. MONTJUIC +info

JORNADA 0
Data Lloc Local Visitant
19/10/2019 12:55 Premia, Cn C.N. PREMIA 13 - 13 C.D. WATERPOLO MALAGA +info
19/10/2019 17:00 Mediterrani Ce, Josep Vallès - 50M C.N. MONTJUIC 6 - 5 C.N. HELIOS +info
19/10/2019 18:15 D'horta, Ue - 33M U.E. HORTA 9 - 10 C.N. MOLINS DE REI SINTAGMA +info
19/10/2019 18:15 Rubí, Cn - Can Rosés C.N. RUBI M 12 - 10 C.N. GRANOLLERS +info
26/10/2019 18:30 Sant Feliu, Cn C.N. SAN FELIU M 12 - 8 C.N. HELIOS +info