Natació: Competicions Temporada 2017 - 2018

COMPETICIONS MÀSTER DE CLUBS

CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS DE NATACIÓ

CIRCUIT MARE NOSTRUM

COMPETICIÓ NO FCN

CIRCUIT CATALÀ TROFEUS NATACIÓ MÀSTER

COMPETICIONS DE NATACIÓ DE CLUBS

Competicions
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN PREMIA)
CAMPIONAT PROVINCIAL TARRAGONA (CN REUS PLOMS)
CAMPIONAT PROVINCIAL TARRAGONA (CN REUS PLOMS)
LLIGA ALE 6ª JORN / LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª (CN BERGA)
TROFEU MERCAT DEL RAM - SESSIÓ TARDA (CN VIC ETB)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN IGUALADA)
TROFEU MERCAT DEL RAM - SESSIÓ MATÍ (CN VIC ETB)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN SITGES)
TROFEU JUNY (CN PREMIA)
TROFEU MAIG (CN PREMIA)
TROFEU PRIMAVERA I (CN BADIA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN TARRACO)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA ABS 2ª FASE / TROFEU PRIMAVERA (CN TERRASSA)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN ESPLUGUES)
LLIGA INF 4ª JORN / TROFEU MES DE LA DISBAUXA 2018 (CN SITGES)
LLIGA INF 5ª JORN (CN SANT ANDREU) PISCINA PERE SERRAT P50
LLIGA ALEVI 6ª JORN / TROFEU CIUTAT STA COLOMA (AN GRAMENET)
LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA INF 4ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA INF 5ª JORN / I TORNEIG PRIMAVERA (CN CALDES)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN EL VENDRELL)
LLIGA ALEVÍ 6ª JORN (CN VALLIRANA)
LLIGA CATALANA ABS 2ª FASE (CN SITGES)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CNSABADELL)
CAMPIONATS OSONA - 3ª JORN (CN VIC ETB)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN CATALUNYA)
LLIGA ALEVÍ 6ª JORN (CN VENDRELL)
TROFEU PRIMAVERA 2018 (CN ESPLUGUES)
LLIGA INF 5ª JORN / LLIGA ABS-JUN (CN LLORET DE MAR)
LLIGA INF 5ª JORN / TROFEU ABS-JUN (CN VILA-SECA)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (FAN) SANT JULIA DE LORIA
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN RUBÍ)
II TROFEU CIUTAT DE MANRESA (CN MINORISA)
LLIGA BENJ 7ª JORN / II TORNEIG PRIMAVERA (CN CALDES)
LLIGA ALEVI 6 JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN CORNELLA)
LLIGA BENJ 6ª JORN (CN VILADECANS)
LLIGA CATALANA ABS 2ª FASE (CN CERVERA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN MINORISA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN / TROFEU (CN VILAFRANCA)
TROFEU FIRES I FESTES SANTA CREU (CN FIGUERES)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN CATALUNYA)
LLIGA INF 5ª JORN / LLIGA ALE 6ª JORN / LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN / TROF ST EPIFANI (FAN) ST JULIA LLORIA
LLIGA CATALANA ABS 2ª FASE (CN TARRACO)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN REUS PLOMS)
CAMPIONAT CATALUNYA UNIVERSITARI 2018 (CN CORNELLÀ)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN RUBÍ)
LLIGA ABS / LLIGA INF 4ª JORN (GE I EG)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT) PISCINA FONDO D´EN PEIXO
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT) PISC FONDO D´EN PEIXO
TROFEU CARNESTOLTES (CN VILADECANS)
LLIGA ABS-INF 3ª JORN (CN PREMIÀ)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA BENJ 5ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA INF 3ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN SITGES)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN / LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN BERGA-EL TOSSALET)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN (GE I EG)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN VALLIRANA)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN (CN BADIA)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN / LLIGA ALE 5ª JORN (CN MOLLERUSSA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN PARETS)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN L´HOSPITALET)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN (CN MOLINS DE REI)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN / TROFEU TARDOR (CN VILADECANS)
LLIGA ABS 3ª JORN / LLIGA INF 3ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN SABADELL)
XV MEMORIAL RAMON CONDOMINES (CP PUIGCERDÀ)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT) PISCINA FONDO D´EN PEIXO
LLIGA ALE 4ª JORN (CN VALLIRANA)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN RUBÍ)
LLIGA ALE 5ª JORN / LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN / TROFEU ST CELONI (FAN) PISCINA ST JULIÀ LORIA
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CEN BALAGUER)
LLIGA INFANTIL 5ª JORN / LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN SANT ADRIA) PISCINA CEM BESOS
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN BADIA)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN PARETS)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN SANT FELIU)
TROFEU CARNESTOLTES JUNIOR I INFANTIL (CN MATARÓ) P50
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (GEN ROSES)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CAMBRILS CN)
LLIGA INF 4ª JORN / TROFEU MINIMES (CAMBRILS CN)
MEETING INTERNACIONAL NATACIÓ ENCAMP (FAN) PISCINA COMÚ ENCAMP
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN CERVERA)
LLIGA INF 4ª JORN (CN MINORISA)
LLIGA INF 5ª JORN / LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN LLEIDA)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN IGUALADA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN SANT ANDREU) PISCINA 25M
LLIGA INF 4ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE BENJ 5ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT) PISC FONDO D´EN PEIXO
LLIGA INF 4ª JORN / LLIGA ALE 5ª JORN / LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN / TROFEU BAGES-BER 1ª JORN (CN NAVÀS)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN MONTJUIC)
LLIGA INFANTIL 4ª JORN (CN CERVERA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN PARETS)
XVII MEMORIAL FELICIA CUEN (FAN) PISCINA COL.LEGI ST ERMENGOL
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN SANT FELIU)
LLIGA ABS 3ª FASE / TROFEU CNAB ESTIU (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
COPA CATALANA DE BASE ALEVÍ GRUP B (CN MOLINS DE REI)
COPA CATALANA ALEVI - GRUP C (GE EI EG)
COPA CATALANA INFANTIL GRUP C (CN TÀRRACO)
COPA CATALANA ALEVI - GRUP D (CN IGUALADA)
COPA CATALANA ALEVI - GRUP D (CAMBRILS CN)
TROFEU ESTIU (CN BADIA)
TROFEU ESTIU (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS P50
3ª FASE LLIGA ABSOLUTA / TROFEU CIUTAT CORNELLÀ (CN CORNELLÀ)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE BENJ 5ª JORN (UE HORTA)
FONS I ESTILS (CN BADIA)
58ª CHALLENGE DAVID MONER (ACEJ LA JONQUERA)
GRAN PREMI PASQUA NATACIÓ (CN BARCELONA)
ELIMINAT***********************FONS I ESTILS ALEVÍ / TROFEU PRIMAVERA 2 (CN IGUALADA)
FONS I ESTILS (CN MINORISA)
FONS I ESTILS (CN GRANOLLERS) ALEVÍ
FONS I ESTILS ALEVÍ / TROFEU ABS-JUN-INF (CN SANT FELIU)
TROFEU SANT ISIDRE (CN VILADECANS)
(M) COPA CATALANA FONS JORN PRIMAVERA / (T) FONS I ESTILS ALEVÍ (CE MEDITERRANI) PISC J. VALLÈS P50
TROFEU DEL BAGES (ACF SALLENTINA)
TROFEU FLORINAT 2018 (CN VILAFRANCA)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA - 3ª FASE (CN SANT FELIU)
60ª COPA PIRINEUS ( ACEJ LA JONQUERA)
I TROFEU ESTIU SABADELL (CN SABADELL)
TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ (CN BERGA-EL TOSSALET)
****ANULADA*****
TROFEU FESTES DEL PRAT (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
50È TROFEU DE LA MERCÈ NATACIÓ - I MEMORIAL JAUME GRANADA (CNAB)
XXXIV TROF AJUNTAMENT VILADECANS (CN VILADECANS)
CHALLENGE DAVID MONER 3ª JORN (CN BESALÚ)
COPA PIRINEUS 5ª JORN (CN BESALU)
TROFEU ESTIU SITGES 2018 (CN SITGES)
CHALENGE DAVID MONRE (CP FLAÇÀ)
COPA PIRINEUS (CN CN FLAÇA)
NEDADOR COMPLERT (CN SANT JOANENC)
TROFEU JULIOL (CN PREMIÀ)
COPA PIRINEUS 2ª JORN (CN SANT JOANENC)
CRITERIUM PROVINCIAL DE GIRONA (CN CASTELLFOLLIT)
COPA PIRINEUS (CN CASTELLFOLLIT)
CHALLENGE DAVID MONER (CN CASTELLFOLLIT
TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ (CN BERGA)
FINAL TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ (CN NAVÀS)
TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ - 2ª JORN (CN CASTELLET)
TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ (CN NAVÀS)
TORNEIG BAGES-BERGUEDÀ -1ª JORN (CN CASTELLET)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN SABADELL)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN PREMIÀ)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN SANT ANDREU) PISCINA 25
LLIGA INF 5ª JORN / LLIGA ALE 7ª JORN / TROFEU BAGES-BERGUEDA 2ª JORN (CN NAVÀS)
TROFEU C.N. ESPLUGUES 2018 (CN ESPLUGUES)
TROFEU AMFORA 2018 (FAN) PISC COL.LEGI ST ARMENGOL
OPEN ANDORRA / FONS I ESTILS ALEVÍ / LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (FAN) PISC CE SERRADELLS
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN / TORNEIG BAGES 3ª JORN / FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BERGA TOSSALET)
ELIMINAT***********TROFEU CIUTAT DE TARREGA / FONS I ESTILS ALEVÍ (CN TARREGA)
(M) LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN // (T) TROFEU CIUTAT TARREGA / FONS I ESTILS ALEVÍ (CN TARREGA)
V TROFEU ALBERT BARRI (M) ABS-JUN-INF / (T) BENJ I PRE-BENJ (CEN BALAGUER)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN CATALUNYA)
XIX TROFEU CANOLICH DE NATACIÓ (FAN) PISCINA ST JULIÀ DE LÒRIA
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN VALIRANA)
LLIGA INFANTIL 5ª JORN (CN SANT FELIU)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN SITGES)
FONS I ESTILS ALEVÍ / TROFEU PRIMAVERA 2 (CN IGUALADA)
LLIGA INF 5ª JORN / TROFEU PRIMAVERA (CN IGUALADA)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN IGUALADA)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN PINETONS DE CARDEDEU)
LII TROFEU SANT JORDI INFANTIL DE NATACIÓ (CE MEDITERRANI) P50
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN L´HOSPITALET)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN MONTJUIC)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (AN GRAMENET)
COPA CATALANA - FASE ASCENS (CN ESPLUGUES)
LLLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN REUS PLOMS
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN CALDES)
II TROFEU CIUTAT MARTORELL (CN MARTORELL)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN CORNELLÀ)
TROFEU CIUTAT DE GIRONA (GE I EG)
VI CAMPIONAT PROVINCIAL GIROSONA (GE I EG)
TROFEU FESTES DE MAIG (CN BADALONA)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN PARETS)
TROFEU TARRASWIM (CN REUS PLOMS)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN SITGES)
ELIMINAT****************************TROFEU ST ISIDRE (CN CERVERA)
TROFEU SANT ISIDRE (CN CERVERA)
TROFEU CLUB NATACIÓ L´HOSPITALET (CN L´HOSPITALET) P50
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN CATALUNYA)
TROFEU ASCENCIO (CN GRANOLLERS)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 6ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN BADIA)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN ESPLUGUES)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN LLORET DE MAR)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN LLORET DE MAR)
LLIGA ALE 4ª JORN / LLIGA BENJ 4ª JORN / TROFEU VILA PUIGCERDÀ (CP PUIGCERDÀ)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN VALLIRANA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN SANT FELIU)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN IGUALADA)
LLIGA INFANTIL (CN BARCELONA)
LLIGA PRE-BENJ / LLIGA BENJ (CN BARCELONA)
LLIGA ALEVÍ (CN BARCELONA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU HALLOWEEN (CN BARCELONA)
LLIGA INF 1ª JORN / FONS I ESTILS (CN BARCELONA)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN SITGES)
LLIGA ABS- INF 2ª JORN (CN VILADECANS)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA INF 2ª JORN (CN GRANOLLERS)
FONS I ESTILS ABS-JUN-INF (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN FIGUERES)
LLIGA ABS-INF-ALE-BENJ 2ª JORN (CN TARRACO)
LLIGA ABS-JUN-INF 2ª JORN / TROFEU TARDOR (CEN BALAGUER)
5ª JORN LLIGA INF / TROFEU PRIMAVERA (AECF SALLENTINA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (ACF SALLENTINA)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (AECF SALLENTINA)
LLIGA ALEVI 2ª JORN / TROFEU VILA PARETS (CN PARETS)
TROFEU SANT NARCIS ALE-BENJ (GE I EG)
TROFEU SANT NARCIS ABS-JUN-INF (GE I EG)
LLIGA EQUIPS PRE-BENJ 1ª JORN (CN MOLLERUSSA)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN MOLLERUSSA)
LLIGA INF-ALE-BENJ 1ª JORN / LLIGA EQUIPS PRE-BENJ 1ª JORN (CN BERGA EL TOSSALET) PISCINA EL TOSSALET
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BARCELONA)
XXVII TROFEU HIPOCAMPUS (FED ANDORRANA NATACIÓ) P25 PISCINA SERRADELLS
LLIGA EQUIPS 1ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA ABS-INF-ALE 2ª JORN (CN LLORET DE MAR)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA ABS-INF-ALE-BENJ-PRE-BENJ EQUIPS 2ª JORN (CN NAVAS)
4T TROFEU MERCAT DEL TRASTO (NATACIO CLUB TORELLO)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN REUS PLOMS)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (NATACIO CLUB TORELLO)
LLIGA BENJ 2ª JORN (NATACIO CLUB TORELLO)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU IGUALADA ABSOLUTA (CN IGUALADA)
LLIGA ABS-INF 2ª JORN (AN GRAMENET)
LLIGA PRE-BENJ PER EQUIPS 2ª JORN (CN PINETONS DE CARDEDEU)
LLIGA PRE-BENJ EQUIPS 2ª JORN (CN PIERA 2012)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN SANT FELIU)
LLIGA BENJ-INF-ALE 2ª JORN / TROFEU SANT MENNA (FED ANDORRANA NATACIÓ) P25 PISCINA ENCAMP
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN VIC ETB)
CAMPONATS OSONA 1ª JORN (CN VIC ETB)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU HIVERN (CN BADIA)
LLIGA ABS-JUN-INF (AE SANTA EULALIA)
LLIGA INF-ALE 2ª JORN (CN L´HOSPITALET) P25
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA INF-ALE 2ª JORN / TROFEU ABSOLUT (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA ABS-JUN-INF 2ª JORN (CN CORNELLA) PISCINA CAN MERCADER
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (CN VILAFRANCA)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (AECF SALLENTINA)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN MINORISA)
FONS I ESTILS ABS-JUN / LLIGA INF 1ª JORN (CN SITGES)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN SANT ANDREU)
TROFEU MINIMES CAMBRILS CN (CAMBRILS CN)
FONS I ESTILS (CN GRANOLLERS)
LLIGA ABS-JUN-INF-ALE (CN INEFC LLEIDA)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN VIC ETB)
LLIGA EQUIPS PRE-BENJ (CN SANTA PERPETUA)
LLIGA BENJ 1ª JORN (UE HORTA)
FONS I ESTILS ABS-JUN P25 (CN SANT ANDREU)
FONS I ESTILS (CN OLOT)
LLIGA ABS-INF-ALE (CN EL VENDRELL)
LLIGA BENJAMÍ 1ª JORN (CN EL VENDRELL)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN IGUALADA)
FONS I ESTILS (CAMBRILS CN)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN FIGUERES)
LLIGA ABS 1ª JORN / LLIGA UNF 1ª JORN / LLIGA ALE 1ª JORN (CN CALDES)
FONS I ESTILS ABS-JUN / LLIGA INF-ALE 1ª JORN (CN BADIA)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN / TROFEU PRE-NADALENC (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
LLIGA BENJAMÍ 1ª JORN (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
LLIGA EQUIPS PRE-BENJ 1ª JORN (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
FONS I ESTILS ABS-JUN-INF / LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN RUBÍ)
LLIGA ABS-JUN-INF (CN ESPLUGUES)
FONS I ESTILS INF-ABS (CN TERRASSA)
FONS I ESTILS / LLIGA INFANTIL 1ª JORN (CN LLEIDA)
FONS I ESTILS ABS-JUN-INF (CN CORNELLÀ)
LLIGA CAT INF-ALE-BENJ 1ª JORN / TROFEU ST JUST (AND) PISC. COL.LEGI ST ARMENGOL
LLIGA JUN-INF (CN CENTELLES)
LLIGA BENJAMÍ 1ª JORN (CN MARTORELL)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU ABS-JUN-INF (CN TÀRREGA)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN CALELLA)
LLIGA ALEVÍ 6ª JORN (CN BANYOLES)
TROFEU JOSEP TRASSERRES (CN BANYOLES)
LLIGA ABS-JUN-INF-ALE 2ª JORN (CN BANYOLES)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN BANYOLES)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN MATARÓ) PISCINA JOAN SERRA P25
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (CN MATARÓ) PISCINA JOAN SERRA P25
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN MATARÓ) PISCINA JOAN SERRA P25
TROFEU RAÜL RAMOS (CN OLOT)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (CN PREMIÀ)
LLIGA BENJAMÍ 1ª JORN (CE MEDITERRANI) REGENT MENDIETA
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU MARTORELL (CN MARTORELL)
LLIGA INFANTIL 1ª JORN (CE MEDITERRANI) REGENT MENDIETA
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CE MEDITERRANI) REGENT MENDIETA
LLIGA BENJ 7ª JORN / PRE-BENJ 5ª JORN (CN OLOT)
LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN OLOT)
LLIGA ALEVÍ 5ª JORN (CN OLOT)
LLIGA BENJ 1ª JORN (CN OLOT)
LLIGA ABS-INF 1ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA ABS-INF 1ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA ALEVÍ 1ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA INFANTIL 1ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN (CN MARTORELL)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN (CN PREMIA)
LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN / LLIGA BENJ 6ª JORN (NATACIO CLUB TORELLO)
LLIGA ABS 2ª JORN (CN BADALONA)
LLIGA INF 3ª JORN / TROFEU NADAL (CE INEFC LLEIDA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN SANT ANDREU)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN / I TROFEU HIVERN (CN CALDES)
TROFEU DE REIS (CN LLEIDA)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN VILA-SECA)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN L´HOSPITALET)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (AN GRAMENET)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN / TROFEU HIVERN (CN ESPLUGUES)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN TÀRREGA)
LLIGA ALEVI 5ª JORN / II TROFEU HIVERN (CN CALDES)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN TÀRREGA)
CAMPIONATS OSONA - 2ª JORN (CN VIC ETB)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
LLIGA INF 4ª JORN / TROFEU INVERNAL (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN BADIA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CE EUROPA SPORTS CENTRE)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA ABS-INF 2ª JORN (CN SITGES)
LLIGA BENJ 6ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 4ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª (CN SITGES)
LLIGA INFANTIL 3ª JORN (CN SANT ANDREU)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN SANT ANDREU)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 6ª JORN (CN CALELLA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN PREMIÀ)
LLIGA ABSOLUTA / LLIGA INFANTIL 3ª JORN (CN RUBÍ)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (UE HORTA)
LLIGA ABS-JUN / LLIGA INFA 3ª JORN / LLIGA ALE 5ª JORN (CN TÀRRACO)
LLIGA INFANTIL 5ª JORN / LLIGA ALEVÍ 7ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA ALEVÍ 6ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA INF 4ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN RIEMBAU PLATJA D´ARO)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN IGUALADA)
LLIGA ALEVÍ 4ª JORN (CN CORNELLÀ)
LLIGA BENJ 3ª JORN (CN TERRASSA
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CE MEDITERRANI) PISC REGENT MENDIETA
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 5ª JORN (CN GRANOLLERS)
LLIGA ALEVI 4ª JORN / TROFEU TARDOR FASE III (CN MINORISA)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN FARNERS)
LLIGA BENJ 7ª JORN / LLIGA PRE BENJ 5ª JORN (CN MARTORELL)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN MARTORELL)
LLIGA ABS 2ª JORN / LLIGA INFANTIL 3ª JORN (CN MARTORELL)
LLIGA ALEVI 4ª JORN (CN LLORET DE MAR)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CE MEDITERRANI) PISC REGENT MENDIETA
LLIGA ALEVI 5ª JORN (CE MEDITERRANI) PISC REGENT MENDIETA
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA INF 4ª JORN / LLIGA ALEVÍ 6ª JORN (CN CALELLA)
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (GE I EG)
LLIGA PRE-BENJ PER EQUIPS 2ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
LLIGA BENJ 2ª JORN / TROFEU TARDOR FASE II (CN MINORISA)
LLIGA ABS-INF 2ª JORN (CN MINORISA)
LLIGA EQUIPS PRE-BENJ 2ª JORN (CE INEF LLEIDA)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CE INEF LLEIDA)
IX TROFEU "LLORET VILA ESPORTIVA" (CN LLORET DE MAR)
LLIGA ALEVI 4ª JORN / TROFEU REIS (CN VILADECANS)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN / TROFEU HIVERN (CN VILADECANS)
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN SANT FELIU)
LLIGA INFANTIL 2ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN SABADELL)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN TERRASSA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN / II TROFEU TARDOR (CN CALDES)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN / I TROFEU TARDOR (CN CALDES)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN (CN SALOU) PISCINA CN VILA-SECA
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN FARNERS)
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN RIEMBAU PLATJA D´ARO)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN CATALUNYA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN CALELLA)
LLIGA PRE-BENJ EQUIPS (CN SANT ANDREU)
LLIGA ALEVÍ 2ª JORN / TROFEU NOVEMBRE 1 (CN VALLIRANA)
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN RUBI)
LLIGA ALEVI 4ª JORN / TROFEU BALAGUER (CEN BALAGUER)
LLIGA ALEVI 5ª JORN (AE SANTA EULÀLIA)
LLIGA ALEVI 3ª JORN (CN SANT SADURNÍ)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN L´HOSPITALET)
LLIGA ALEVI 7ª JORN (CN CENTELLES)
LLIGA BENJ-ALE 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN / TROFEU NADAL FAN (AND) PISC COL.LEGI ST ARMENGOL
LLIGA BENJ 2ª JORN (CN IGUALADA)
LLIGA ALEVÍ 4ª JORN (CN MATARÓ)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN CALELLA)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN EL VENDRELL)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN CORNELLÀ)
LLIGA BENJ 3ª JORN (CN LLEIDA)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN CENTELLES)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN (CN SANT ANDREU) PISC C/ STA COLOMA
SANT ANDREU SWIMMING MEETING (CN SANT ANDREU) PISC PERE SERRAT
LLIGA ALEVÍ 4ª JORN (CN FIGUERES)
LVII TROFEU NADAL - 2017 (CN TÀRRACO)
LLIGA ALEVÍ-BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN NAVÀS)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN EL PRAT DE LLOBREGAT)
LLIGA BENJ 3ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 1ª JORN (CN SANT ADRIÀ)
LLIGA ALEVI 6ª JORN (CN CENTELLES)
LLIGA BENJ 4ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 2ª JORN (CN CENTELLES)
LLIGA ABS / LLIGA INF / LLIGA ALEVI 5ª JORN (CN SANT SADURNÍ)
TROFEU CN ESPLUGUES (CN ESPLUGUES)
TROFEU TARDOR (CN BADALONA)
TROFEU TARDOR (CN BADALONA)
LLIGA INF 5ª JORN / TROFEU CABERNET (CN SANT SADURNÍ)
LLIGA ALEVÍ 3ª JORN / TROFEU CIUTAT CERVERA (CN CERVERA)
LLIGA BENJ 5ª JORN / LLIGA PRE-BENJ 3ª JORN (CN SANT SADURNÍ)

CAMPIONATS DE CATALUNYA

Competicions
CAMPIONAT CATALUNYA DE NATACIÓ ALEVÍ ESTIU (FCN-CN REUS PLOMS) P50
FINAL DE RELLEUS BENJAMÍ (FCN-CN REUS PLOMS) P50
CAMPIONAT CATALUNYA NATACIÓ INFANTIL HIVERN (FCN-CN BARCELONA) - PISC NOVA DE L´ESCULLERA P50
VII CAMPIONAT CATALUNYA FONS INDOOR "OPEN" (FCN-CN SABADELL) PISCINES CARLES IBARS P25
FINAL DELEGACIONS (FCN-CN MOLINS DE REI)
CCT - CAMP CATALUNYA NATACIÓ JUNIOR ESTIU "OPEN / TROFEU CIUTAT DE MATARÓ (FCN-CN MATARÓ) PISC. JOAN SERRA P50
CAMPIONAT CATALUNYA HIVERN ALEVÍ (FCN-CN MINORISA) PISCINES MUNICIPALS MANRESA
XXXIV CAMPIONAT CATALUNYA "OPEN" MÀSTERS DE NATACIÓ (FCN-CE MEDITERRANI) PISCINA JOSEP VALLÈS P50
COPA CATALANA INFANTIL NATACIÓ GRUP A (FCN-CN TERRASSA)
COPA CATALANA BASE ALEVINA NATACIÓ GRUP A (CN TERRASSA)
FINAL TERRITORIAL BENJAMINA (FCN-CN ST ANDREU) PISCINA PERE SERRAT
CCT - CAMPIONAT CATALUNYA ABSOLUT-JUNIOR "OPEN" (FCN-CN TERRASSA) PISCINA OLÍMPICA CN TERRASSA P50